14.05.2026
1540-й день війни
Через Штати в нас росія
Перемир'я запросила,
У Москву щоб не стріляли
І парад не зіпсували.
Низько впала їхня влада,
Дозвіл їм ми вже даєм,
По параду не стріляєм,
Тішить вождь своїх людей.
А тепер, добу вже другу,
Нас віддячують вони,
За приниження відверте
І за те, що ми живі.
Цар не знає, що робити?..
Від безсилля хоче бити,
Коли скінчить воювати –
Його жде земелька-мати.
Не журися, люд російський,
Привітання прилетять,
Бо ви досі не вкурили,
Що не треба нас чіпать.<br>Галина Корольова
