ДОДАТИ ВІРШ
АБО
  Кохання    Моє життя

Моє життя

Дивлюсь на тебе, сонечко моє,
І кожен раз я серцем розумію:
Все найдорожче, що у мене є —
Це ти, моя квіточка гарненька.

Я вже кохав, коли тобі було лиш вісімнадцять,
Хоч про твоє буття тоді не знав.
Не міг і в найсміливіших думках сподіватись,
Що долею тобі «донецький неформал» став.

Той мусульманин, що знайшов нарешті Бога,
Став для тебе опорою в житті.
Тепер у нас на двох одна дорога,
І світло сяє на твоєму бездоганному лиці.

Твоя усмішка — для душі розрада,
Твої обійми — ніжність неземна.
Ти — мій спокій, моя мрія і відрада,
В моєму серці ти була, є і будеш назавжди.

Я дякую єдиному Аллаху,
За те, що ти — частина моєї душі,
Ти — найцінніша в світі людина,
Й не треба мені нікого, окрім тебе-
Єдиній, щасливій бездоганній дружини моєї.

  Лірика життя    Ранок

Ранок

Сонце сліпить крізь штори
Світ прокинувся навколо
Я зпозаранку схопився,
А син навіть не шолохнувся.

Мій коханий міцно спить
Спокій його ніщо не займає:
Кавомашина шумить
Хтось по кімнатах ступає.

Сон у дитини легкий,
Він собі усміхається
Мовить щось лагідно уві сні
Й далі в думках десь ховається.

Нехай ще трішки погуляє в снах,
Де сонце лагідне і небо синє.
А я застигну з щастям у очах —
Люблю тебе понад усе, мій сину.

Весь світ чекає, гомінкий і рухливий,
А тут — тиша і усмішка малого.
Я поруч з ним — а значить, я щасливий,
І вже не треба більше нам нічого.

  Лірика життя    Океан питань

Океан питань

​Нас народили, в світ широкий випустили,
З батьківських гнізд у вільний лет відпустили.
Ми теж побрались, діток народили,
У всесвіт власний крила їм відкрили.
І так століттями — незмінне коло,
Але навіщо ми прийшли у долю?
​Навіщо все це нам? Яка ціна?
І що отримаєм, коли прийде весна?
У чому сенс? Невже лише в продовженні,
В безкінечних днях, у муках і народженні?
Невже щоб радість краплями збирати,
Чи все життя у праці проминати?
​Шукати щастя на Землі гріховній,
Чи будувати капітал у скрині повній?
Навчатись, вчити, книжками горіти,
І просто так — поміж ділами — діток народити?
Невже це все? Лиш видих і обман?
Невже життя — порожній, злий туман?
​Дайте відповідь: навіщо я з'явився?
Для чого в цьому світі опинився?
Навіщо я існую, пишу і живу,
Чому крізь терни до зірок пливу?
Навіщо? Навіщо? Навіщо?

  Про життя    Моє щастя

Моє щастя

Щастя не в галасі, не у промовах,
Не у речах і не в межах кордонів.
Щастя — це ранок у барвах медових,
Тепле безсоння травневих півоній.

Це просто бути — собою і щирим,
Пити цей день, як цілющу водицю,
Дихати спокоєм, світлом і миром,
Бачити диво в найменших дрібницях.

Щастя — коли у душі твоїй літо,
Навіть якщо за вікном хуртовина.
Це коли серце для світу відкрите,
І поруч рідна та тепла людина.

16 квітня 2026 р.

  Про життя    Щастя

Щастя

Літало щастя у повітрі.
Ніхто його собі не брав.
Весна плескалася на вітрі,
Пелюстки вітер розкидав.

Воно блукало між домами,
Іскрилось сотнями очей,
Сміялось ніжними піснями
В полоні зоряних ночей.

А люди бігли, поспішали,
Минали цвіт і аромат,
Не бачили його, топтали —
Чекали, мабуть, на «парад».

А щастя — в каві, в теплій хаті,
Скрізь — де працюєш і живеш.
Його навколо так багато,
А ти проходиш — не береш.

16 квітня 2026 р.

  Лірика    Їм доля щастя не послала

Їм доля щастя не послала

Їм доля щастя не послала,
Хоч чула їхній тихий зов.
Вона на нього так чекала —
А він із іншою пішов.

Вона в думках його тримала,
Як світло в темряві ночей,
І погляд знов і знов шукала,
Вдивляючись у сонм очей.

Любов не брав — лише вагався,
Та вибір зроблений — як гріх.
І біль у серце їй врізався,
І холодив, як білий сніг…

Не склалось — значить, так судилось,
Розвів їх час, махнув крилом.
Любов прийшла — та не відкрилась,
Обпікши болісним теплом…
01 квітня 2026 р.

  Релігійна тематика    Я дякую Богу

Я дякую Богу

Я дякую Богу за все що я маю:
За серце,
за подих,
за віру святу,
За мудрість,
за вміння й земне розуміння
й пізнання того, з ким я поруч іду
За зоряне небо,
за вітру обійми,
за сонячний ранок,
за літнє тепло
За чистії роси й за гостре каміння,
йдучи по якому ти віриш в добро
За щирих людей,
за чарівную мову,
за пісню співучу, що в грудях бренить,
За посмішку з ранку
й душевну розмову,
за кави ковток і за радості мить,
За зиму і літо,
за весни суцвіття
і осені шелест земних кольорів
Я дякую Богу за все що я маю,
Що Господь мені дарувати хотів

  Релігійна тематика    Я дякую Богу

Я дякую Богу

Я дякую Богу за все що я маю:
За серце,
за подих,
за віру святу,
За мудрість,
за вміння й земне розуміння
й пізнання того, з ким я поруч іду
За зоряне небо,
за вітру обійми,
за сонячний ранок,
за літнє тепло
За чистії роси й за гостре каміння,
йдучи по якому ти віриш в добро
За щирих людей,
за чарівную мову,
за пісню співучу, що в грудях бренить,
За посмішку з ранку
й душевну розмову,
за кави ковток і за радості мить,
За зиму і літо,
за весни суцвіття
і осені шелест земних кольорів
Я дякую Богу за все що я маю,
Що Господь мені дарувати хотів

  Лірика    ПОДАРУЙТЕ

ПОДАРУЙТЕ

ПОДАРУЙТЕ

Подаруйте жінці свято,
Нехай квітне, як весна,
Бо жінок довкіль багато,
Та кохана лиш одна.

Подаруйте, хай буяє
Ця краса серед краси,
Вона ж вірно вас кохає –
Отже – й щастя їй даси.

Подаруйте жінці радість,
Хай її не покида,
Бо вона – це ваша святість,
Й все додому вигляда.

Подаруйте жінці втіху,
Не скупіться й на таке,
І не буде в вас оргіху́,
Хоч створіння не слабке.

Подаруйте жінці мрію
І окрилюйте її,
Не забудьте дать надію
Й пам’ятать слова́ свої́.

Подаруйте жінці квіти,
Не скупіться на слова́,
Дайте привід їй радіти,
Покажіть, що є дива́.

Подаруйте жінці казку
І кохайте все життя,
А життя дає підказку,
Та й лелійте, як дитя.

Подаруйте жінці щастя,
Всю у нього огорніть,
Хай у неї все удасться!
То ж – кохайте й бережіть!

08.03.2024 р.

©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2024
ID: 1007861

  Про життя    Тривога

Тривога

В душі моїй якась тривога,
Напевно розгнівив я Бога.
Тягну я муку безкінечну,
Отримав раноньку сердечну.

Але нічого тут не вдієш,
Бо лиш про Тебе щиро мрієш.
Думками завжди обіймаю,
Лиш образ Твій в уяві маю.

Не було жодного світанку,
Щоб не згадав Тебе я зранку.
Не знав такого почуття,
Хоча прожив трохи життя.

Запала назавжди Ти в душу,
І з цим миритися я мушу.
Бо проти себе не підеш,
Обманом щастя не знайдеш…

Чекатиму Тебе я вірно,
І не страшна ніяка прірва.
І пам'ятай це назавжди,
Себе для мене бережи.

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]