Це бій не двох. І справа не в образах,
Не в тім, чіє слово ктіше, чій удар сильніший.
Тут йде війна за важелі і фази,
За те, хто в місті — справжній БОС.
Не про характери, не про "хто кращий",
Не про симпатії чи рейтинговий зліт.
А про систему, що, розкривши пащу,
Під шум війни ховає свій скелет.
Вдягають у мундир цивільний мир,
Щоб самоврядність стишити до шепоту.
Майдан(Революція гідності)
Влада і Громада
Поділитись
