ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Голка

Голка

То не голка пробила груди,
То журба, що взялась ні звідки,
Відштовхнусь від землі в нікуди
Ти згадай мене, моя квітка.

Чи то бачу я дощ в вікні,
Чи примарився він мені?
Шкода, зірки не гріють, ні.
Намальовані у пітьмі…

Хай же вітер жбурляє, хай!
В серці ти мене лиш тримай
Шкода, зірки не гріють, ні.
Намальовані у пітьмі…

Ти втішаєш- настане мить
Сонце в небі ще заблищить,
Тільки є ще хіба воно?
Та невже то не все одно?

То не голка пробила груди,
То журба, що взялась ні звідки,
Відштовхнусь від землі в нікуди
Ти згадай мене, моя квітка.

Охолов до життя цей світ
Лише тінь та доріг цих гніт
Шкода, зірки не гріють, ні.
Намальовані у пітьмі…
<br>Вячеслав

Автор: 

Вячеслав

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]