ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Дурнику

Дурнику

Дурнику…
Чому мовчиш надто голосно?
Ніби у всередині дзвін комах.
Забагато береш на голову,
Розмова з тобою як участь в боях.
Дурнику…
Навіщо тобі телефон?
Кидаєш трубку знов і знов.
Якось подарую дешевий адиколон,
Бо твій запах це у серці кров.
Дурнику…
Я насправді така халепа?
Намагаюсь не впустити тиху сльозу.
Та коли кричиш ти не схожий на янгола,
Я більше не кохаю, я любов утоплю
Дурнику…
Ти завжди був ось таким?
Гадаю ти не умів кохати, певне.
Та тепер залишися просто ніким.
Серце моє все ж навіки замерзне…
Чому ти був таким дурним?<br>Анна

Автор: 

Анна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]