ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Лірика    Кінець?

Кінець?

  • Нарешті все? Кінець?
    Скінчилася вистава?
    Актори всі вклонилися й впала завіса.
    Овації лунають зусібіч.
    Лишаєшся з собою віч-на-віч.
    Ти справді, хлопче, молодець.
    Так добре тобі зараз жити,
    Але себе не легко обдурити
    Хоча ти й хитрий достобіса.
    Вогонь, що у тобі палав вже згас
    Ти тільки оболонка від того, ким був
    Давно уже минув той час,
    В якому славу ти здобув.
    Та попри це ти крутишся й надалі,
    Неначе все залишилося як було,
    Неначе "браво!" тільки-но гуло.
    Ти балансуєш на тоненькій палі.
    Марнуєш час і зводиш собі ґрати.
    Навіщо ж мучитись й брехати?
    Давно пора вже здатися й програти.

Автор: Іван Хрущ
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]