-
І ось вернувся я додому
І знову запах в голові
Її волосся, ніжне тіло
Залишилось.. у пам'яті моїй.Я згадую наші обійми
Я згадую весь наший час
А зараз ми немовби різні
Але ми же рідні, в нашій голові..Проходячи знов біля мене
Ти запитала лиш одне
- І що скучаєш знову..?
- Відоси пишеш в котрий раз..?)А я гордо посміхаючись
Їй кажу..
Я сонце.. яке б робило
Все для нас..!
Кохання
Спогади
Автор:
Vozik Rev
Поділитись
