ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Патріотичні    Рідний дім

Рідний дім

  • Якби больно не звучало
    Приходиться з'їжджати
    Свої всіх друзів, тих братів
    Нажаль прийдеться покидати

    Я буду цілу ніч плакати
    Та буду я усе гадати
    А може краще б я лишився..
    Та пізно про це обсуждати.

    У мене будуть сльози на очах
    Коли прийдеться залишати
    Але буду все я знати
    Коли і де приліт відбувся..
    Та біля чієї хати.

    Я розумію, що Європа - це не дім!
    Я розумію, що мій дім - це ціль!
    Тому прийдеться покидати
    Справді, вибачай солдате!

Автор: Vozik Rev
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]