Чому ти прийшов на нашу землю? Тобі своєї мало?
Чи мало тобі неба над головою? Мало? І ти чуже береш? Тобі свого замало?
Можливо ти своєї землі не маєш?
Чи можливо неба свого?
Все ти маєш, але ти чужого хочеш!
Тобі заздрісно що в сусіда краще, чим у тебе
Тай тому ти хочеш все зруйнувати, не побудувавши нічого!
Все зруйнуєш і що далі?
На цьому все, бо тобі заздрісно!? Ніколи нам не зрозуміти москаля <br>Дмитро
Новинки
Сусід
Автор:
Дмитро
Поділитись
