ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Про життя    Повернення в дитинство

Повернення в дитинство

  • Чому нас цікавить усе іноземне?
    Коли ми забули бабусі казки?
    Які із захопленням вечором зимнім,
    Ми слухали мовчки на теплій печі.

    У нашій уяві тоді оживали, страшні Вовкулаки,і дід Лісовик.
    А Водяний із Русалками грався,
    Та в домі хазяїном був Домовик.

    Не знали тоді ми ніякого Халка,а ні
    Супермена, людей Павуків.
    Нам розповідали про Кожум'яку,
    Який здолав змія доклавши зусиль.

    І рідні казки нас з дитинства навчали,
    Що треба з природою в злагоді жить.
    А духи які живуть поряд із нами,
    Тебе захистять, якщо зла не робить.

    Казки ці і міфи збирались віками,
    В них вкладена мудрість усіх поколінь.
    Згадайте як ми під казки засинали,
    І ніч мандрували в казковому сні.

    А також у пам'яті дід сивочолий,
    Який розповість як по лісу ходив.
    І бачив там Мавок красивих, веселих,
    До вечора з ними танок він водив.

    А ти рот розкривши, сидиш на колінах,
    У захваті слухаєш діда байки.
    Та щиро так віриш у кожну істоту,
    І в Бабу Ягу і хатинку її.

    Тепер розумію сам трохи проживши,
    Що казковий світ не покажуть в кіно.
    Цей світ відкривається нам у дитинстві,
    Так шкода що ми забуваєм його.

Автор: SERHII VERESHCHAKO
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]