Моє призначення – писати .
Я відчуває , це моє .
Я вмію лиш одне – складати
тоді, коли так душу рве !
Я виливаю всі бажання ,
усе, що так гнітить мене.
І ті важкі переживання,
і сльози вилиті за все .
І після кожного страждання
я повертаюсь до блокнота,
щоб написати новий твір.
І знову вилити в роботі,
такий гіркий і лютий біль.<br>Анна Канюка
Новинки
Любов до професії
Автор:
Анна Канюка
Поділитись
