Все добре до одного дня. Бо ми знаємо, що у нас війна. Ракети, зльоти, падіння і ось вже немає тремтіння. Хіба може життя бути наскільки гірким, може під час війни. Ти все дужче намагаєшся знати, що нас не подолати. Але кожного дня тебе по трохи б’є життя. Зламані будинки, міста і серця та цьому всьому немає кінця. Корупція, СМІ, президент і ось 2 роки, а війна ще йде. Туш тече і тато вдягає форму, і ось вже війна і в нашому домі. Хіба можна так, люди, спиніть це,будь ласочка, всюди.<br>Rainbow
Новинки
Все добре до одного дня
Автор:
Rainbow
Поділитись
