ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Вулиця Котельна

Вулиця Котельна

Ніч на дворі, а в нас палає небо,
Від сусідів прилетів шахед…
Горять будинки, плачуть люди,
Проклятий руський цей мопед!
Сидять в висотках салтівчани,
Валізу вже взяли до рук,
Сидять, чекають, що ще буде,
Якщо почуєм знов цей звук?
Домівки частні вже палають,
Застрягли люди в тим вогні,
А в рашкостані все, як завжди,
"Попали чётко мы в склады" .
Сім'я згоріла, немовлятко…
Що ти в житті зробив не так???
Страждають, плачуть українці,
Радіє путінський батрак.
Не описати все словами,
Це порожнеча, біль і жаль…
Але тримаємось, живемо,
Ще відповість за все москаль!!!
10.02.2024<br>Крістіне Мурадян-Рибалко

Автор: 

Крістіне Мурадян-Рибалко

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]