ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    ***

***

А, що то воно дім?
Себе питаю….
Мені казали що дім це там де люблять .
Це там де гріється душа,
Це там де всі дарунки із тебе знімуть , а, ні гроша…
Це там де ти комусь потрібний,
Це там де ти комусь потрібний.
А, де ж мій дім??
А, де ж він милий?
Без дому й світ цей не красивий …..
Без дому, повітря наче дим ….
Без дому, мир наче лихий…
Без дому, й океан сухий!

Якщо подумать… ТИ мій дім!
Моя кохано, моя мило!
Моя зоря, моя ти сило!

Побуть зі мною…..
Я прошу! Бо ти мій дім.
Найшла я дім ..
Мій дім це ти,
Тепер я в дома…
Хочу буть в дома назавжди….
<br>Крижановская Элизабет

Автор: 

Крижановская Элизабет

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]