Нашим героям роблю валентинки,
Від серця, зі слізьми на очах!
Ціную і люблю, воїни світла,
І вдячна за все, що зробили для нас!
Безстрашні, терплячі, добрі і мужні,
Бажаю вам сил і довге життя!
Нехай це серденько, ця валентинка
Надасть вам віри, надії й добра! <br>Крістіне Мурадян-Рибалко
Новинки
З днем святого Валентина, герої! , героє!
Автор:
Крістіне Мурадян-Рибалко
Поділитись
