Бажаю дива наодинці:
Амур на голому колінці
нехай твої цілує ніжки…
Але не я. Але, нітрішки.
Хай вечір скніє за тобою
на темній лавці під вербою,
чекаючи на зустріч нишком….
Але не я. Але, нітрішки.
Хай дощик за тобою плаче
Хай буде все немов неначе:
неначе знову ти моя…
Та все ж нітрішки.
Все ж, не я.
Але. Але.
Лірика
***
Автор:
Дмитро Атасов (Урус)
Поділитись
