Ми мали б святкувати Різдво і Новий рік
Так як уся Європа!
Але хіба ж це НОВИЙ рік?
У крові, смерті та скорботі?!
Коли малесеньке дитя лишилось сиротою,
Коли та мама молода льє сльози над дитячою труною!
І вже не ступить на поріг до когось син чи батько.
Лиш ти нестимеш квіти їм,
і свічечку запалиш.
Вікторія Анічхіна
Новинки
Ми мали б…
Автор:
Вікторія Анічхіна
Поділитись
