ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Тебе нема

Тебе нема

Тебе немає рівно рік…
Моя душа кричить від болю
І рине в порожнечу крик,
І серце рветься геть на волю.
Ти зник,ти щез… Тебе нема.
Без тебе в світі стало млосно
І не потрібна вже весна,
За день я стала враз доросла.
Тебе немає роки два…
А туга досі не минає.
І котиться з очей сльоза
Але вона не помагає.
І що ж тепер? І як же так?
Чому покинув одиноку.
Одна топчу життєвий шлях,
Яка ж усе ж доля жорстока.
Тебе немає роки три…
Так рік за роком плине-лине.
І хоч минули ці роки
Я пам'ятаю ті хвилини
Минуло майже все життя
Ох,як давно де ми розсипались.
Та я ввійду у небуття
Щоб знов навіки ми кохались.<br>Любава Волошин

Автор: 

Любава Волошин

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]