То було літом,чи зимою?
Весна,чи осінь почуттів?
З тобою я,чи не з тобою?
Хотів того,чи не хотів?
І мої очи твої стріли
Котились сльози з-попід вій.
Була твоя,скажи но правду
Ну,а чи був колись ти мій?
То було літом,чи зимою?
Дивлюсь на тебе одного,
Нечутно слів чомусь від тебе.
Нечутно ані одного.
Лірика
То було літом,чи зимою?
Автор:
Любава Волошин
Поділитись
