Ми друзі не коханці
Ми навіть з тобою не пара
Для чого Бог мені дав серце
І сказав , що у кожної людини є пара
Чому коли ти біля мене моє серце дике й шалене рветься до тебе
Немов навіжене
А очі мої немов бачать щось не земне щось незбагненне<br>Владислав
