"Завтра я полюблю тебя снова" як співала Марія Чайковська
І я дійсно полюблю тебе ще раз.
Так як тої холодної зими коли ми не розуміли хто ми є одне для одного.
Як ми бігали радісно один до одного, ми тоді відчували все крім любові, але десь там глибоко ми любили…ми любили одне одного.
Ми були раді бачити одне одного постійно ми говорили , ми раділи що ми є одне в одного.
Але ми не розуміли що ми любили…<br>kosmos
Новинки
ПОЛЮБЛЮ
Автор:
kosmos
Поділитись
