Давайте жить грустно,
Не створювати заторів думок,
Зустрівши долю, не ховатись в куток,
Сумно і неквапно, розріжем капусту.
Нарешті вдала можливість згорнути листок,
Покласти на стіл,
Сумно дивлячись на результати:
Тесту ВІЛ.
Сумніше не буде,
Буде.
Грустно стане коли останній день,
залишиться на завтра.
А сьогодні забудеться в уяві.<br>Коткін Віталій
