Усі виїжають.
Я залишаюсь .
Я виростаю,
Мене забирають .
Дають в руки шаблю.
Я обертаюсь.
Нікого немає!?
А спереду пекло,
Ну що ж…так буває.
<br>Микола Ярмушко
Новинки
Один в полі воїн
Автор:
Микола Ярмушко
Поділитись

👍❤️