ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Поверніть

Поверніть

Поверніть мені день коли я ще жила
В тому світі, який розуміла…
Як на мирному небі веселка цвіла,
І від втрат ще душа не боліла.
Поверніть мені ночі без суму й тривог.
Коли ми про війну ще не знали.
І раділи з маленьких своїх перемог
Та на пекло таке не чекали..
Поверніть мені час ,що спокійно бринів
Не знайомий був дім з пустотою.
Не втрачала країна найкращих синів
І не лилася кров ще рікою…
Неминуче …чи може судилося так,
Десь на стиках минулих століть.
Не дає нам спокою московський хробак.
Наче кістка у горлі стоїть.
Поверніть мені день,коли я ще жила
В тому світі , який розуміла.
Як на мирному небі веселка цвіла
І від втрат ще душа не боліла…
<br>Леся Марак

Автор: 

Леся Марак

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]