Я знову бачила тебе у снах
і руку я тримала міцно міцно
здавалось пропадеш не тільки там,
здавалось пропадеш на вічно
і я покохати вже не буду в змозі.
отож бо, дивина…
здавалось, кохання було на порозі,
проте, на порозі бридка та мілина.
здавалось, між нами щось бувало,
проте між нами не було ні чорта..
тож, для чого я тебе кохала?
якщо у тобі тільки мілина..<br>yxx.vdm
Новинки
мені лиш здавалось
Автор:
yxx.vdm
Поділитись
