В саду весіннім ми удвох,
В далі нектар збирали бджоли,
А нам так любо на душі
Сидіти в яблуневім цвіті.
І сонце припіка всі квіти,
І пісня наша ллється в даль,
І двоє ми так по вік
Залишилися б отут сидіти.<br>ElizaLoiren
Новинки
В саду весіннім ми удвох
Автор:
ElizaLoiren
Поділитись
