Ах путлер ти путлер нацистом ти став неспроста,бо башня твоя як була так і лишилась пуста.ти був і нацистом,і фашистом,і рашистом,і самого люцифера секретарем особистим.не виправдаєш ти свою війну в донецькій і Луганській областях,а астраханські і воронезькі народні республіки покажуть в новостях.хайло ти на свою рішившиеся,так це означає сволота вельмі відлічівшаяся.нові реалії це війна,тут наша країна а не нова "страна",забудеш слово нові реалії ай кью твоє світлітиме і далеє.ти навіки став окупантом,хоч пов'яжи свою дитину бантом,хоч розширюй НАТО до кордонів 91 го року,хоч створюй свою хунту 100 років.<br>Пастух андрій
Новинки
Без назви
Автор:
Пастух андрій
Поділитись
