Я римовані строки складаю,а вони все одно пропадають,і здається нікому вони не потрібні,але хочеться щоб висновки ці були хибні.вже давно нічого я не складав,мабуть що не вийде гадав,а голова нові дУмки родить і сьогодні добре виходить.та не легше від цього душі,що пропадають хороші вірші,вони пропадають як гроші,то може вони й не хороші.<br>Пастух андрій
Новинки
Без назви
Автор:
Пастух андрій
Поділитись
