ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Без назви

Без назви

Тобі не солодко й не гірко.
Тобі не свято і не грішно.
Твоя молитва – халі Крішна ,
Або не халі і не він.
Ти не живеш і не існуєш.
Ти тінь від тіні ти маруєш .
Складаєш враження з далля ,
Але на справді лиш мара.
Ти завдаєш багато горя
І клопоту від тебе як від молі.
Можливо тобі дусту треба дать,
А потім в землю закопать.
Насипати каміння купу,
«Останню путь» там заспівать .
І вже не згадувать ніколи,
Сусіда дикого , лихого ,
Сморід з боліт не відчувать …
Ти зникнеш так , або інакше.
В той день, святковий , ми накриєм стіл!
І буде радість , будуть танці
І буде спокій на землі Святій.
03.09.2024.<br>Сергій Лях

Автор: 

Сергій Лях

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]