Легенда є, що Сонця вид
Лише тому вогнем горить,
Що людське горе й біль у нім
Перегорають в ясний дим.
Це світло-дим з небес струмить,
Теплить поля, ліси живить…
Кому дано страждать, любить –
В нім крапля сонячна горить!
<br>Паталаха Всеволод
Легенда є, що Сонця вид
Лише тому вогнем горить,
Що людське горе й біль у нім
Перегорають в ясний дим.
Це світло-дим з небес струмить,
Теплить поля, ліси живить…
Кому дано страждать, любить –
В нім крапля сонячна горить!
<br>Паталаха Всеволод
Паталаха Всеволод