Велій залишитись, мій друже.
Велій зостатись назавжди.
Та в пасмурні, дождливі дні
Залишуся сам на одинí.
Буду тільки з Богом говорити,
Його любов тримати у собі.
І навіть у пасмурні,дождливі дні
Точно не залишуся на самотí .
<br>Ярина Савіцька

Це дуже крутий вірш!!