ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Вдихаймо осінь

Вдихаймо осінь

Повітря осені – то не літо,
Коли навколо спека і тепло…
Та осінь – чарівниця вимальовує
Свою красу, несхожу ні на що.

Нема подібних тій красивій пані,
Яка так любить жовті кольори.
Й червоні, і зелені, і багряні…
І навкруги розкидані листки

У гамі тій… Краса – то осені
"псевдонім",
Підібраний природою так влучно.
І хто казав, що осінь – то негарно!?
І хто казав, що восени так сумно!?

Тому в садку, де повно яблук пахне,
І листя так красиво шелестить
Берімо книжку і на гойдалці читаймо.
І осені вдихаймо кожну мить…<br>Марина Семйоник

Автор: 

Марина Семйоник

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]