ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Ніч… Харків

Ніч… Харків

І знову ніч, і знову КАБи,
Страждає Харків уночі.
Заснули тихо собі люди,
Тут вибух, вскочили тоді.
І зруйнувалися будівлі,
І зруйнувалися життя…
Живий? Подякуй щиро Богу,
Бо хтось злетів на на небеса…
І кожна ніч, як лотерея,
Тривога, КАБ, за 2 стіни,
А чи врятуєшся, не знаєш,
Чи доля жити ще, чи ні?
Тримаємося всі на вірі,
Колись закінчиться війна…
Навчимось знову просто жити,
Вдихати мирне те життя!
08.10.2024<br>Крістіне Мурадян-Рибалко

Автор: 

Крістіне Мурадян-Рибалко

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]