Мені так хочеться бути поруч з тобою
Обіймати тебе до світанку
Від поцілунку прокинутися зранку
Та цілувати, як сонце зійде
Кохати, навіть коли все пропаде…
Кохатиму в бурю і в дощ
Коли зимно на дворі
Буду кохати навіть сивого
Буду я поряд, серце моє…<br>Voloshka
