-
ЛЮТЕ ГОРЕ
Вкраїнці кажуть: «Маєм люте горе,
Яке прийшло, ввірвалося до нас».
За що це нам? За що? Зізнайся, доле!
Коли прийде орді розпла́ти час?За що людей вбивають моskовити?
За що звіряче знищують усіх?
Чому́ заба́глось руйнувать, палити?
У них від цього регіт, крик і сміх.Регочуть озвірілії ординці –
Таку розвагу на́волоч знайшла,
Звільняє від життя орда вкрїнців.
Чому́ ця па́скудь нас не обійшла?Ведуть війну з населенням Вкраїни,
Влаштовують потвори геноцид,
Лишають після себе скрізь руїни,
Відсутнє в них поняття гріх і стид.Безжально і бездушно убивають,
Ґвалтують ці потво́ри і дітей.
Це всюди так, де ці кати бувають.
Тіло лишають навіть без очей…За що це нам? За що такі терпіння?
За що ці катування від орди?
Всевишній, віджени орди створіння,
На захист нам від по́гані прийди!09.04.2022 р.
© Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2022
ID: 944487
Воєнні
ЛЮТЕ ГОРЕ
Автор:
Королева Гір Клавдія Дмитрів
Поділитись
