Сонце сідає, світ згасає.
Темрява повертає срахи, страх милулого повертається знову.
Навіює біль в голові,сумні спогади, неприємні питання.
Що було б ,якщо б я так зробив?
Що будо б, якщо спробував інакше вчинить?
Що було б,якщо долю змінить?
Темрява в голові осідає, не дає спокійно заснуть.
Що робити? і сам вже не знаю.
Світло сонця входить в кімнату, відганяючі темні думки.
Не з'являться вони у світлі, поки сонце не сяде , і не прокинуться знову страхи.<br>Біла Хмаринка
Новинки
Сонце сідає
Автор:
Біла Хмаринка
Поділитись
