ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    На Весну вдома добре

На Весну вдома добре

Так на Весну вдома добре , бо вирує там життя.
Та не хочеться щоб в Зиму знову було вороття.
В садку над цвітом Веснянім, знову джмелики гудуть,
Мов на весіллі наречені, в лісі конвалії цвітуть.
Та на вулиці повсюди, люди з посмішками йдуть.
То кипить з новою силою, цикл під назвою Життя.
Та в зимовий час не скоро, буде знову вороття.
У гніздечко своє знову, птичка ластівка летить,
і до Осені там буде, потомство виводити та жить.
З новою силою вирує, цикл під назвою Життя.
Поверне на Літо, Осінь, Зиму, не робіть в житті помилок,
Бо прийде Зима наступна, але потім в нову Весну, Вам не буде вороття.
Але зараз над цвітом, знову джмелики гудуть, мов на весіллі наречені, в лісі конвалії цвітуть.
І Лелеки прилетіли та знову гнізда свої в'ють.
А на вулиці по справах, люди всміхнені ідуть.
20.12.2024

<br>В.Є. Панченко

Автор: 

В.Є. Панченко

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]