ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Лист від Осені

Лист від Осені

Тиха осінь про себе мені пише в листах,
У них смуток, печалі, тривоги.
Золотаві світанки втрачають свій шлях,
І туман заховав всі дороги.

Шурхіт листя під кроками тихо згасає,
Небо плаче дощами протяжними.
Осінь пише про втому і час, що минає,
І про мрії, що є недосяжними.

В тих словах відчувається тиша глибин,
Сонце в’яне в промінні останнім.
І лиш вітер, мов подих забутих годин,
Награє мені пісню прощальну.

І настане момент, коли все відпаде,
Тільки спогад залишиться ніжний.
Осінь тихо для мене свою пісню складе
І полине у вечір безмежний.
13.09.2024
ID: 1022321
© Svetoviya<br>Svetoviya (Алла Савченко)

Автор: 

Svetoviya (Алла Савченко)

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]