Цікаво, чому люди такі саме?
Як все є, не цінять гарне
Своїх рідних, речі також
Почуття, та лю́дей, гарно ж?
Втрачають все…
Плекають, марно.
Просять ще…
Немає, гарно.
Молять бога…
Не чує, янгол.
І чому всі такі сумні?
Чому цінять тільки ці,
Тільки те, після чого,
Втрачають все, вони того.
Навіть я, такий я ви…
Не ціню цього, та все ж, те
Признаю я, не змінить це
На душі, це все не стає…<br>Narcist
