Ой рідне нене, Україно
Плачу й промовляю я:
За що отримала ти болі?
За що зруйновані покої?
За що отой солдат убитий?
Оте маля що вчора народилось..
Оті жінки, з них познущались!
Ми їх ненавидимо всі
Отих сволот, що в лютому прийшли
На чужі землі захітати і мирних жителів вбивати .
Не буде пухом їм земля і бумерангом зло вернеться
Тож знайте це і правда буде
Лише на нашій стороні.
02.06.2022<br>Івушка Моргентал
