Хмари осіли на моєму житті.
В середині знову йде дощ і порожнеча.
Посмішка залишила моє життя.
Емоції, наче у блазня, і не веселі, і не сумні, загублені у всесвіті.
Я ні мертва, ні жива, а просто існуюча.
Загублена у всесвіті, одна в пошуках життя.<br>Ластівка
Новинки
Емоція
Автор:
Ластівка
Поділитись
