ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Я поганий поет

Я поганий поет

Я поганий поет,
Добрії люде,
Пишу для забави усе.
Що прийде на думку,
Цейво й напишу,
Не буду довго я думать.

Навіщо вихвалювать когось?
Окрім Шевченка, Лесі й Франка,
Та ще десяка поетів кріпатсва.
Чому лиш вони?
Чому не сучасніть?
Чому нових поетів нема?

Не схвалюють їх просто люде.
Поети вагонами все пруться і пруться,
Та славу одержать не ту.
Якщо пощастить,
Запишуть у книжці
Для 7 класу, з літератури.

Та що то за книга?
Хіба школярі
Будуть любити читати?
Таких одиниці,
Я й сам не любив,
Адже уже є "тєляфони".

Навіщо щось мріять, писать і творить?
Коли тебе всі лиш забуть.
Не приймуть нас люде,
Не приймуть вони.
Хоча з якой сторни подивиться…

Напишеш про війну,
Рядочка лиш два,
Одразу біжать всі слухать з двора.
Але як напишеш щось інше, щось глибше,
Лишень пустеля буде слухать одна…<br>Кактус

Автор: 

Кактус

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]