ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    І всі ми щось втратили на цій війні…

І всі ми щось втратили на цій війні…

І всі ми щось втратили на цій війні…
Хтось поплатився життям за «нет», а хтось за «ні».
Хтось втратив коханого, хтось втратив сімʼю.
Хтось боровся за щастя, хтось відмовив «рублю».

А хтось у вихорі пожеж носить автомат
І рятує свою землю від численних втрат.
Хтось співає «Ще не вмерла…» і йде у бій,
Хтось, не снідавши нічого, вже стає у стрій.

Хтось в окопі, а хтось вдома,
Хтось в Європі… В когось — втома…
Хтось не може додзвонитись,
Хтось тепер буде лиш снитись.

Хтось кричить «Героям Слава!»,
Комусь знов не смачна кава.
Хтось донатить, а хтось плаче,
Й землю кидає тремтяче…

Всі щось втратили на цій війні.
Всі завмерли ще в тій зимі.
В когось, може, немає дому,
А хтось більше не треба нікому<br>Ілона Кіо

Автор: 

Ілона Кіо

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]