ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Не діло тій рибині бовтатись

Не діло тій рибині бовтатись

Не діло рибині тій бовтатись
на дні складного острова Мальти
бо краще народитись
де заснували Антанти.

Почекай. Чепурюсь
до Рози Люксембург монети несу
а на них відчеканий герб
де написано "Хто зайде.."

Не хоче хтось гріх свій брати на душу
а нащо, якщо Ісус помер за гріхи
тих хто був як овечка
тільки от вощі..

вощі та гниди це дуже погано.
погано..Чому?Тому що це усна
народня творчість. Фольклор..
А тому хто каже не так
Чекай зсилку в Сибір
і тримай автомат

і трошки кизілу
бо на більше не згоден
і менше не хочеш
шосте листопада

Закрийте очі
бо побачиш ти більше
і дізнаєшься те
що краще не знати.
Я точно не впевнений
але мені так сказали

шукай те що треба
а що подобається
відкинь бо не моє
А ю у є<br>Тато?!

Автор: 

Тато?!

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]