ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Іде війна

Іде війна

"Іде війна, іде війна"-Щодня голосять людиЖиттів забрала вже вонаСвоїм подихом лютимДіти питають:"тату чому?Чому небо палає?"А я скажу синам:" тому,що в нас лани безкраї!Тому що люди добрі в нас,А інших це картає.Тому що хлопці всі на раз"Росею" подолають.Тому що ми усі гуртомІ легше ката битиТому що ми своїм теплом готові боронити.Село, міста і області,Країну ту безкраю,Річки, лани,двори,мостиІ небо в тихім гаї.А ще у нас є ЗСУ,ЩО НАС ОБЕРІГАЄБо ніби янголи – вониВкраїну захищають.Спокійно сину, бо вониСвоїм крилом закриють.Дітки не буде вже війни!Бо вороги всі згинуть.І знову сміх буде лунатьІ зацвіте калина.Бо наші хлопці всі стоятьЦвістиме УКРАЇНА!І ЗНОВУ ЗАЛУНАє СПІВЛЮДЕЙ, ПТАШОК НАВКОЛОПОЧУЮТЬ ВРАГИ' БОЖИЙ ГНІВ,А МИ ЗБИРЕМОСЬ В КОЛОУ КОЛО ДРУЗІВ,ЗАХИСНИКІВ,МОЛИТИ ВРАЖІ БУДУТЬ…ЛИШ ПАМ'ЯНЕМО ТИХ ВОВКІВКРАЇНУ ВІДБУДУЄМ!!!<br>Ірина Дембіцька

Автор: 

Ірина Дембіцька

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]