Чому світанок іноді мовчить,а вітер шепче щось крізь гілля? Чому слова як камені летять,а тиша- гостра наче лезо ночі?
Чому ми іноді не зачем спать,але так хочеться закрити очі?
Чому життя, то пошук,то прощання?
То втрати,зустрічі,сумні пісні
Чому наш шлях- це тільки запитання, а відповіді-десь у глибині?<br>Маргарита
