Дорогами Київа,
так ніби Раєм!
Щасливі з тобою
гуляєм.
Ти вкрав моє серце,
дякую.
Стало все не важливо,
однаково.
Ти поруч,
і все так чудово!
Затягнуті рани…
Я маю для щастя
-тебе!
А Київ – каштани.<br>ЛАРИСА ЗАКІЄВА
Дорогами Київа,
так ніби Раєм!
Щасливі з тобою
гуляєм.
Ти вкрав моє серце,
дякую.
Стало все не важливо,
однаково.
Ти поруч,
і все так чудово!
Затягнуті рани…
Я маю для щастя
-тебе!
А Київ – каштани.<br>ЛАРИСА ЗАКІЄВА
ЛАРИСА ЗАКІЄВА