ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Чашку розбила

Чашку розбила

Зранку так хочеться
Кави !
Так чашку розбила !
А руки наче і не тремтіли
Каву на себе розлила
Завтра спобую ще
Та наперед вже знаю
Знову повториться все
І чашку нову розіб'ю
Так і буду без кави жити
Може краще листа
Напишу – і не просто
Так як усі – напишу
На коліні ! І не тобі !
Ти його – не прочитаєш !
Та і що писати ?
Ти ж мене знаєш !
На пошту його
Я не понесу
Відправлю лист
З голубами
А сама – сама
З якимись пташками
Кудись би також
Полетіла
А все це тому
Що каву оту
Не тобі я варила<br>Олександр Протас

Автор: 

Олександр Протас

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]