ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    А можна..

А можна..

А можна.. я знову буду маленькою
Радіти світанку і сходу зорі
Гуляти по парку з своєю сивенькою
Й дивитись на птаха десь угорі
Збирати каштани в малесенькі ручки
Чи листя, обпалі із голих дерев
Зривати на грядці оброслі колючки
І засинати спокійно, без звуку сирен
Співати під мінус пісні про родину
Грати ігри і бігти кудись безупинно
Їсти смачну соковиту ожину
І не думати, що це так швидкоплинно
Будувати щасливе життя на папері
Олівцями чи м’якою аквареллю
А потім чути рідний запах у оселі
Це мама кличе на смачну вечерю
А можна.. я знову буду маленькою
Завжди усміхненою та веселенькою
Казати усім як я сильно люблю
Не знати болю, страждань та жалю
<br>Лірук Марія

Автор: 

Лірук Марія

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]