Не розмовляй на мові окупанта.
Вона мов лезо,ріже і болить,
Коли прийшли кати у хату,
Боялись діти і кричали,тату!
Кричали і благали порятунку,
Але не було кому рятувать,
Лишились вони наодинці
З катами в хаті дожидать,
Батьків їх вже давно убили,
Прийшлось і дітям помирать.
Та схаменіться добрі люди!
Невже,вам досі не огидно
На цій,ще мові розмовлять?
Бойко Ірина<br>Бойко Ірина
Новинки
Огидна мова окупанта
Автор:
Бойко Ірина
Поділитись
